Oferta

Sprzedaż

Budynek mieszkalny z garażem
gm. Miedźna - Góra
ul. Lompy
Cena : 490 000 zł

Działka o powierzchni – 970 m2
Powierzchnia użytkowa – 105 m2 parteru plus pomieszczenia gospodarcze w piwnicy o powierzchni około 100 m (wysokość poniżej 2,2)
Rok budowy – 1985
Jednokondygnacyjny budynek mieszkalny, jednorodzinny w zabudowie wolnostojącej z garażem jednostanowiskowym w bryle budynku. Budynek jest podpiwniczony ze strychem. Nieruchomość ma bezpośredni dostęp do drogi publicznej, asfaltowej i jest ogrodzona.

Na obszarze gminy brak jest planu zagospodarowania przestrzennego. Działka znajduje się w obszarze Studium MN  – teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej

Budynek mieszkalny cechuje się wysoką funkcjonalnością. Pomieszczenia są jasne i przestronne.
W części parteru znajduje się: wiatrołap oraz hol, pokój dzienny z kominkiem, 3 sypialnie, łazienka, wc i kuchnia. Wejście do garażu ze środka i zewnątrz budynku. W garażu znajdują się kotłownia i pomieszczenia gospodarcze. Piwnica jest doświetlona i przestronna. Na strych prowadzą betonowe schody.

Dom wzniesiony został w technologii tradycyjnej murowanej. Ściany fundamentowe murowane z bloczków betonowych na zbrojonych krzyżowo ławach żelbetowych. Ściany konstrukcyjne murowane z pustaków czechowickich, brak elewacji. Ściany działowe murowane z pustaków czechowickich. Ściany i sufit parteru posiadają wyprawę z tynku cementowo-wapiennego. Skosy poddasza niewykończone – strych. Strop nad piwnicą i parterem żelbetowy. Schody wewnętrzne do piwnicy i na strych – żelbetowe. Budynek przykryty jest dachem konstrukcji drewnianej, kryty papą. Stolarka okienna PCV, brama garażowa uchylna.

Budynek wyposażony jest w instalację elektryczną, wodną i kanalizacyjną, gazową oraz CW – junkers. Brak jest instalacji centralnego ogrzewania.

Wszystkie pomieszczenia wykończone w podstawowym standardzie. Podłogi wykończone wykładziną linoleum. W łazienkach, holu oraz kuchni podłogi i częściowo ściany wykończone płytkami.

Przedstawiona propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu
przepisów prawa, lecz ma charakter informacyjny art. 66 §1 KC. Część danych technicznych dotyczących prezentowanej nieruchomości zostało przyjęte na podstawie oświadczenia właściciela.

Zapraszam do prezentacji.
Oferta tylko w moim biurze
Joanna Orłoś

Sprzedaż

Kamienica, dom
Czerwionka Leszczyny - Czuchów
ul. Topolowa
Cena : 420 000 zł

Nieruchomość z potencjałem
Działki o powierzchni – 1242m2
Powierzchnia użytkowa – około 420 m2 plus 200 m poddasza
Rok budowy – 1932
Dwukondygnacyjny budynek / kamienica w zabudowie wolnostojącej i przylegającą do jego zachodniej ściany stodołę o konstrukcji mieszanej. Budynek mieszkalny ma wydzieloną klatkę schodową gdzie kiedyś wydzielone były 4 lokale mieszkalne. Budynki wzniesiono na planie litery L. Nieruchomość ma bezpośredni dostęp do drogi publicznej, jest bardzo dobrze skomunikowana z trasą A1 i posiada duży kapitał inwestycyjny.
Działki objęte są w planie zagospodarowania przestrzennego jednostką strukturalną 4MNUzabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. 
Pomieszczenia: 
obie kondygnacje budynku mają taki sam rozkład pomieszczeń, które posiadają wysoki potencjał. Na rzucie widać układ pomieszczeń. Zaletą budynku jest również wysoki strych. 
Dach oraz kominy zostały w ostatnich dwóch latach częściowo naprawione. Na połaci południowej i zachodniej wstawiono okna dachowe. Wykonano też nową podbitkę i drewnianą boazerię podkreślającą charakter budynku. 
Ekspozycja budynku jest północna oraz południowo – zachodnia i częściowo wschodnia. Budynek jest podpiwniczony, posiada poddasze. Łączna powierzchnia użytkowa budynku to około 420 m2 plus poddasze około 200m2. Wysokość kalenicy – 10,00 m
Aktualnie budynek w stanie do remontu. Do budynku doprowadzona, energia, woda i kanalizacja. Brak ogrzewania – poprzednio piece kaflowe, w części budynku rozprowadzona instalacja. Budynek jest murowany, częściowo otynkowany. Ma przestronne, jasne, wysokie pomieszczenia. 
Teren wokół budynku częściowo ogrodzony od strony stodoły. Teren wymaga uporządkowania.
Budynek znajduje się w Czuchowie, gmina Czerwionka – Leszczyny, w odległości 3 km od centrum gminy, 6 km od Bełku i zjazdu na A1, 20 minut do Gliwic, Rybnika i Mikołowa. Do przystanku 500 m.  
W sąsiedztwie (do 2 km) pełna infrastruktura. 

Przedstawiona propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu
przepisów prawa, lecz ma charakter informacyjny art. 66 §1 KC. Część
danych technicznych dotyczących prezentowanej nieruchomości zostało
przyjęte na podstawie oświadczenia właściciela.

Zapraszam do prezentacji, oferta tylko w moim biurze
Joanna Orłoś

Wynajem - wstrzymane

Pszczyna
ul. Piwowarska
Czynsz : 1550 zł + 400 zł media

Kawalerka w sercu Pszczyny !
Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mikrokawalerki w Centralnej części Pszczyny, w odległości spacerowej 2 minut od Starego Miasta, parku, Zamku oraz 5 minut Centrum Aktywności. 
Mieszkanie w kameralnej kamienicy po remoncie w 2020 roku na piętrze, składa się z pokoju z aneksem kuchennym, łazienki z toaletą o łącznej powierzchni 20,75 m2.
Wyposażone w sofę, szafę, meble kuchenne.
Ogrzewanie podłogowe, gazowe.
Zamykana klatka schodowa. 
Miejsca parkingowe ogólno dostępne. 
Czynsz miesięczny 1550 zł plus 400 ryczałt na media, do rozliczenia. 
Obowiązuje kaucja 3 x 1550 zł.
Oferta dla osób niepalących ze stałym zatrudnieniem. Zwierzęta nie są akceptowane.
Odległość kawalerki od miejsc : Śląski Uniwersytet Medyczny – 39 km, Uniwersytet Śląski – 39 km, Lotnisko Katowice-Pyrzowice – 78 km, dworzec kolejowy – 3 km.
Sklepy : Żabka, Biedronka, targ miejski
Dostępne od zaraz. 

Najemca nie płaci prowizji, brak też innych opłat (np. do spółdzielni). Zapraszam do prezentacji, oferta tylko w moim biurze.

Przedstawiona propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz ma charakter informacyjny art. 66 §1 KC. Część danych technicznych dotyczących prezentowanej nieruchomości zostało przyjęte na podstawie oświadczenia właściciela.

Joanna Orłoś